GoogleФіліал Центрального музею Збройних Сил України
в Луцьку

 Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки - створений у 1999 році на базі військового містечка та відображає воєнну історію Волинського краю. Розташований у центрі м. Луцьк.
 18 березня 1999 р. Міністр оборони України прийняв рішення про створення філії Національного військово-історичного музею України - Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки.
 Вже 24 червня 2000 року в м. Луцьку, на базі військового містечка № 38 відбулося відкриття експозиції військової техніки на відкритому майданчику. З того моменту іде постійне поповнення експозиції різноманітними зразками бойової техніки, що використовувалась та використовується у військах.
 В експозиції на відкритому майданчику, представлено 74 зразки військової техніки і озброєння, а саме: авіаційні комплекси, бронетанкова техніка, зенітно-ракетні комплекси, артилерійське озброєння, техніка служб забезпечення тилу Збройних Сил України та техніка військ зв'язку.
 При музеї працює військово-історична бібліотека.
 В майбутньому музей чекає капітальний ремонт та перебудова в результаті реалізації ескізного проекту його розвитку. Проект передбачає створення експозиції військової історії Волині з використанням комп'ютерних технологій, аудіо і відеотехніки; створення належних умов для прийому відвідувачів. Така тематична експозиція створюється в Україні вперше. Все це відкриває неосяжні перспективи розвитку музею.
 Адреса музею:
 Волинська обл., м. Луцьк вул. На Таборищі, 4
 Графік роботи: 10.00 - 17.00
 Вихідні дні: неділя, понеділок.
 тел. (03322) 4-00-51